Stemple lakowe Boże Narodzenie

Stemple lakowe Boże Narodzenie

Stemple lakowe – Boże Narodzenie

Poznaj ofertę naszych pieczęci do lakowania związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki nim ozdobisz prezenty świąteczne. Stemple lakowe idealnie nadają się także do lakowania kopert z kartami świątecznymi.

 

Stemple lakowe - Boże Narodzenie
Stemple lakowe - Boże Narodzenie
Stemple lakowe - Boże Narodzenie

Co może ozdobić pieczęć z motywem na Boże Narodzenie?

Okolicznościowy stempel lakowy jest idealny, aby ozdobić koperty, w których wysyłamy karty świąteczne do naszych najbliższych. Pięknie zaadresowana koperta ozdobiona lakiem w motywem świątecznym będzie wspaniałą zapowiedzią wyjątkowej korespondencji. Laki ozdobią także prezenty, którymi w wigilijny wieczór obdarujesz osoby, które kochasz. Dodatkowo pieczęć lakowa sprawdzi się także, do wykonywania różnych ozdób bożonarodzeniowych. Odbiciami lakowymi udekorujesz np. serwetki na stole. Stworzysz niepowtarzalne winietki dla swoich gości wigilijnych.

Pieczęć i trzonek

Jest to wysokiej jakości pieczęć lakowa wykonana z litego mosiądzu. Standardowym rozmiarem pieczęci jest średnica 25 mm lub 30 mm. W ofercie mamy stemple od 2 do 4 cm, więc jeśli potrzebujesz innego rozmiaru, napisz do nas maila kontakt@stemplownia.pl.

Trzonek stempla w wersji podstawowej jest wykonany z drewna. Możesz go wymienić na inny trzonek dostępny w naszym sklepie.

Stempel idealny na prezent

Pieczęć do laku będzie także idealnym prezentem na Boże Narodzenie. Otrzymasz ją zapakowaną w eleganckie białe pudełko. W pudełku znajdziesz również gratisowy lak w losowo wybranym przez nas kolorze, a także instrukcję wykonania odbicia lakowego.

Lak do pieczęci

Lak, który oferujemy, jest nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnych wosków. Dzięki połączeniu wosku i żywicy lak jest elastyczny. Zapobiega to łamaniu i pękaniu gotowych odbić lakowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ponad 75 kolorów laków.

Aby wykonać odbicie lakowe, należy:

  • roztopić lak na specjalnej łyżeczce nad świecą.
  • wylej roztopiony lak w docelowe miejsce i delikatnie dociśnij pieczęć.
  • odczekaj 3-10 sekund (w zależności od stopnia nagrzania mosiężnej głowy stempla).
  • następnie ostrożnie podnieś stempel.

Odbicia lakowe

Jeżeli nie chcesz samodzielnie wykonywać odbić lakowych? Możemy zrobić je za Ciebie. Wykonane przez nas odbicia lakowe otrzymasz podklejone kółeczkami lepiącymi, dzięki temu będą gotowe do przylepienia w dowolne miejsce.

UWAGA: Ponieważ ten produkt wykonywany przez nas na indywidualne zamówienie, nie ma możliwości jego zwrotu. Więcej na ten temat przeczytasz w regulaminie naszego sklepu.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.