Dodatki

Dodatki do stempli lakowych

Dodatki do stempli lakowych jakie możesz u nas znaleźć, pozwolą Ci łatwiej, szybciej i jeszcze bardziej przyjemnie wykonać odbicia lakowe.

Łyżeczki do laku służą do łatwego roztapiania laku. Najpierw odcinasz kawałek laku, następnie podgrzewasz go na łyżeczce umieszczonej nad świeczką tak długo, aż się całkiem rozpuści. Na koniec ostrożnie wylewasz w docelowe miejsce. „Dziubek” w łyżeczce pozwala na precyzyjne wylanie laku. Wszystko na temat czyszczenia łyżeczki do laku możesz przeczytać na naszym blogu.

Podstawka do roztapiania laku pozwala na większą swobodę w wykonywaniu odbić. Dzięki niej nie musisz trzymać łyżeczki nad świeczką. Świeczkę umieszczasz w środku a łyżeczkę (dużą, bądź XXL) umieszczasz na górze. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku potrzeby wykonania dużej ilości odbić.

Dzięki macie silikonowej w naprawdę prosty sposób wykonasz odbicia lakowe. Lak po ostygnięciu nie przywiera do niej i łatwo odchodzi. Dzięki temu wykonywanie odbić jest sprawne i szybkie. 

A gdy już zrobisz gotowe odbicia lakowe, warto użyć kółeczek dwustronnie lepiących. Kółeczka przyczepią Twoje odbicie lakowe w dowolne miejsce. Są niezwykle trwałe, a ochronna foliwa wraz z wystającym listkiem ułatwia jej zdejmowanie. 

Folia do zdobienia odbić lakowych nada Twoim odbiciom lakowym nowoczesnego charakteru. Są to malutkie kawałki złotka, które w łatwy sposób można zatopić w laku.

 

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Dla klienta

Moje konto

Regulamin

Polityka prywatności

Koszty wysyłki

Faq

Kontakt

Blog

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.