Instrukcje przygotowania projektów

Instrukcje przygotowania projektów

Wybierz stempel do którego chcesz przygotować projekt: 

 

Instrukcja przygotowania suchego stempla

Instrukcja-przygotowania-projektu-suchego-stempla---przycisk

Instrukcja przygotowania stempla do ciastek

Instrukcja-przygotowania-projektu-stempla-do-ciastek----przycisk

Instrukcja przygotowania pieczęci do laku

Instrukcja-przygotowania-projektu-pieczęci-do-laku----przycisk

Instrukcja przygotowania projektu pieczątki graficznej

Instrukcja-przygotowania-projektu-pieczątki-graficznej---przycisk

Instrukcja przygotowania stempla do gliny i ceramiki

Instrukcja-przygotowania-projektu-stempla-do-gliny

Instrukcja przygotowania stempla do czekolady 

Instrukcja-przygotowania-projektu-stempla-do-czekolady----przycisk

Projekt

Projekt możesz przesłać do nas w pliku wektorowym, rastrowym a także możesz zamówić u nas wykonanie projektu indywidualnego.

Rodzaje przesyłanych plików

 

Plik wektorowy

Po pierwsze możesz do nas przesłać plik wektorowy. Obraz wektorowy składa się z figur geometrycznych. Każdy element grafiki to mniej lub bardziej złożona figura (lub odcinek, krzywa). Ponieważ elementy nie są scalone grafikę taką łatwiej jest dostosować do projektu gotowego do wykonania stempla lakowego. Formaty plików wektorowych jakie akceptujemy to: AI, CDR, PDF, EPS.

Plik rastrowy

Po drugie są to pliki rastrowe. Obraz rastrowy składa się z małych punktów o określonym kolorze tak zwanych pikseli. Są to małe kwadraciki, które odpowiednio ułożone tworzą cały obraz. Zwiększając, lub zmniejszając rozmiar takiego obrazu jakość może ulec pogorszeniu.

Dlaczego pobieramy dodatkową opłatę do pliku rastrowego

Aby wykonać stempel lakowy potrzebny jest obraz w formacie wektorowym. Aby edytować obraz rastrowy wystarczą najprostsze programy do obróbki graficznej, jak np. Paint. Jednak w programie tego typu nie zapiszemy obrazu w formacie wektorowym, do tego będziemy potrzebowali nieco bardziej skomplikowanego oprogramowania jak np. Corel, czy Illustrator. Ponieważ przekształcenie obrazu rastrowego na wektorowy tak, aby nadal był on czytelny wymaga umiejętności, odpowiednich programów oraz czasu pobieramy opłatę za dostosowanie pliku rastrowego do stempla.

Prosimy, pamiętaj, że akceptowalny przez nas format rastrowy JPEG i png dotyczy pliku, w którym jest prawidłowo przygotowany projekt. Nie może to być zdjęcie, obraz akwarelowy, lub szkicowana grafika, która nie spełnia wymagań grubości linii. W takim wypadku koszt będzie obejmował wykonanie przez nas projektu, a nie zmiany pliku rastrowego na wektorowy.

Wykonanie przez nas projektu

Jeśli nie posiadasz swojego projektu, możesz także zamówić projekt wykonany przez nas. Abyś był w pełni zadowolony z efektu już na samym początku potrzebujemy od Ciebie w miarę dokładnego opisu, co ma znaleźć się na stemplu. W odpowiedzi otrzymasz od nas 3 propozycje, czyli tak zwane projekty wstępne. Dzięki temu zobaczymy, czy zrozumieliśmy Twój zamysł i czy idziemy w dobrym kierunku. Po otrzymaniu od Ciebie informacji zwrotnej, wykonamy niezbędne poprawki i prześlemy projekt i wizualizację do akceptacji. Jeśli uznasz, że są potrzebne kolejne poprawki wykonamy je i wyślemy projekt ostateczny. Po zaakceptowaniu projektu nie ma już możliwości dokonania zmian.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania elementów projektu w innych realizacjach. Jest możliwość wykupienia plików na własność. 

UWAGA DOTYCZY PRZESŁANIA PLIKU RASTROWEGO:

Prosimy, pamiętaj, że akceptowalny przez nas format rastrowy JPEG i png dotyczy pliku, w którym jest prawidłowo przygotowany projekt. Nie może to być zdjęcie, obraz akwarelowy, lub szkicowana grafika, która nie spełnia wymagań grubości linii. W takim wypadku koszt będzie obejmował wykonanie przez nas projektu, a nie zmiany pliku rastrowego na wektorowy.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.