Pozostałe stemple

pozostałe stemple 

Pozostałe stemple dostępne w naszym sklepie.

Jeżeli szukasz stempli o specjalnym przeznaczeniu, dobrze trafiłeś. W naszym sklepie mamy kilka rodzajów stempli, które znajdą szerokie zastosowanie w gastronomii. Są nimi stemple do czekolady, stemple do ciastek, stemple do lodu.

 

Dodatkowo wykonujemy stemple, którymi pięknie i nietypowo ozdobisz na przykład koperty lub papier firmowy. Mowa o suchych stemplach, które wytłaczają wzór w papierze. Jest szczególnie godna uwagi propozycja dla firm i par szykujących papeterię na swój ślub. Suche stemple są doskonałą alternatywą dla pieczęci do laku.

W tym dziale znajdują się także stemple do odbijania w glinie lub ceramice. Pieczątki do odbijania w glinie lub ceramice wykonujemy w gumie lub pleksi.

Stemple do wybijania wzorów w mydle. 

U nas zakupisz także nowoczesna elektroniczną pieczątkę. Dzięki niej w łatwy sposób naniesiesz różne wzory na papier oraz wiele innych powierzchni. Więcej informacji znajdziesz w karcie produktu pieczątki e-mark.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.