Pozostałe stemple

pozostałe stemple 

Pozostałe stemple dostępne w naszym sklepie.

Jeżeli szukasz stempli o specjalnym przeznaczeniu, dobrze trafiłeś. W naszym sklepie mamy kilka rodzajów stempli, które znajdą szerokie zastosowanie w gastronomii. Są nimi stemple do czekolady, stemple do ciastek, stemple do lodu.

 

Dodatkowo wykonujemy stemple, którymi pięknie i nietypowo ozdobisz na przykład koperty lub papier firmowy. Mowa o suchych stemplach, które wytłaczają wzór w papierze. Jest szczególnie godna uwagi propozycja dla firm i par szykujących papeterię na swój ślub. Suche stemple są doskonałą alternatywą dla pieczęci do laku.

W tym dziale znajdują się także stemple do odbijania w glinie lub ceramice. Pieczątki do odbijania w glinie lub ceramice wykonujemy w gumie lub pleksi.

Stemple do wybijania wzorów w mydle. 

U nas zakupisz także nowoczesna elektroniczną pieczątkę. Dzięki niej w łatwy sposób naniesiesz różne wzory na papier oraz wiele innych powierzchni. Więcej informacji znajdziesz w karcie produktu pieczątki e-mark.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Dla klienta

Moje konto

Regulamin

Polityka prywatności

Koszty wysyłki

Faq

Kontakt

Blog

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.