Kolekcje odbić lakowych

Kolekcje odbić lakowych

Kolekcje odbić lakowych

Odbicia lakowe na zaproszeniach ślubnych to obecnie jeden z najmodniejszych trendów w papeterii ślubnej. Choć pieczęci lakowe są znane od stuleci teraz przeżywają prawdziwy renesans. Łączą w sobie tradycję pieczętowania ważnych dokumentów i listów z nowoczesnym designem. Laki, które proponujemy, są nowoczesną wersją tradycyjnych pieczęci lakowych zdobiących i zabezpieczających pisma przed stuleciami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 82

Na czym polega nowoczesność laków?

Po pierwsze, stawiamy na nowoczesne wzornictwo. Wśród proponowanych wzorów znajdziesz projekty z napisami idealnie nadającymi się na zaproszenia ślubne: love, miłość czy miłość jest słodka. Mamy także ogromny wybór wzorów kwiatowych i botanicznych. Wśród najczęściej wybieranych i najmodniejszych są: eukaliptus, monstera, róża, peonia. Modne wzory geometryczne lub związane z konkretnym tematem, np. kotwica.

Po drugie, odbicia lakowe wykonywane są przez nas na wysokiej jakości laku elastycznym. Lak ten nie łamie się ani nie kruszy, co zapewnia estetyczny wygląd zaproszeń.

Po trzecie, masz ogromny wybór kolorystyczny zamówionego wzoru odbić lakowych. Możesz wybierać spośród  75 kolorów laków. Jeżeli jesteś wielbicielem elegancji, koniecznie obejrzyj laki matowe, natomiast jeśli uwielbiasz tradycję to z pewnością, przypadną Ci do gustu laki podstawowe. Natomiast jeżeli chcesz, aby odbicie lakowe z dalka przyciągało wzrok, to wybierz któryś z odcieni metalicznych lub perłowych. Dla osób, które lubią się wyróżniać mamy kolory brokatowe.

Ręczne wykonywane odbicia lakowe.

Odbicia lakowe wykonujemy ręcznie. Jest to proces niezwykle czasochłonny.  Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych produktów, dlatego każde wykonywane przez nas odbicie jest czytelne i kształtne. Dzięki temu Wasze zaproszenia ślubne nabiorą niezwykle eleganckiego i pięknego wyglądu. Każde odbicie lakowe podklejamy kółeczkiem dwustronnie lepiącym. Kółeczka które używamy do podklejania naszych odbić, są przez nas tak dobrane aby idealnie łączyły ze sobą lak i papier.

Wzory odbić lakowych

Odbicia lakowe wykonujemy ze stempli, które wykonaliśmy w naszej pracowni. Wzory naszych odbić lakowych są niepowtarzalne i oryginalne. Nigdzie indziej nie możesz zamówić odbić lakowych z naszymi wzorami. Nie używamy stempli chińskich. Odbicia lakowe wykonywane za pomocą takich stempli są mniej czytelne oraz mniej kształtne.

 

Ponieważ pieczęci lakowe wykonywane są przez nas na zamówienie, przez co nie ma możliwości zwrotu zamówionych odbić. Czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych.

 

Możesz także zakupić spersonalizowane odbicia lakowe z monogramem

 

Uwaga: nie ma możliwości zakupienia pieczęci lakowej z jednym z poniższych wzorów.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.