kolekcje odbić lakowych

Odbicia lakowe to niezwykle modny dodatek wszelakiej papeterii.

Choć pieczęci lakowe są znane od stuleci teraz przeżywają prawdziwy renesans. Łączą w sobie tradycję pieczętowania ważnych dokumentów i listów z nowoczesnym designem.

Odbicia lakowe wykonujemy ręcznie tradycyjną metodą roztapiania laku na łyżeczce. Jest to proces czasochłonny, ale taka metoda gwarantuje nam, to że każde odbicie będzie czytelne i kształtne. Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych produktów, dlatego wzory naszych pieczęci są niepowtarzalne i oryginalne. Każde odbicie lakowe powstało z odbicia najwyższej jakości mosiężnego stempla. Stemple te i grafiki na nich są wykonywane przez nas. Ponieważ stemple są grawerowane laserowo na odpowiednią głębokość, wzory są czytelne. Do wykonywania odbić lakowych używamy laku najwyższej jakości. Jest to lak elastyczny nie łamiący się i nie kruszący. Tylko u nas możesz wybierać spośród ponad 75 kolorów laków.

Możesz także zakupić spersonalizowane odbicia lakowe z monogramem 

każde odbicie lakowe podklejamy kółeczkiem dwustronnie lepiącym. Kółeczka które używamy do podklejania naszych odbić, są przez nas tak dobrane aby idealnie łączyły ze sobą lak i papier.

kolekcje odbić lakowych – zapraszamy serdecznie do obejrzenia.

Uwaga: nie ma możliwości zakupienia pieczęci lakowej z jednym z poniższych wzorów.

Wyświetlanie 1–32 z 52 wyników

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.