Monogram

Monogram ślubny inicjały ozdobne

Monogram to stempel, który zawiera w sobie jedną, dwie lub nawet niekiedy trzy litery. Zazwyczaj monogramem były inicjały, czyli pierwsze litery imienia i nazwiska właściciela stempla. Wraz z upływem czasu monogramy ewoluowały i dzisiaj mogą to być pierwsze litery imion pary młodej. Taki stempel jest idealną ozdobą na przykład zaproszeń ślubnych oraz pozostałej papeterii weselnej. Może to także być pieczęć firmowa. W takim wypadku do monogramu stawia się pierwsze litery nazwy firmy.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Co może ozdobić pieczęć z inicjałami?

Stempel lakowy z monogramem jest idealny, aby ozdobić koperty na zaproszenia ślubne lub inne imprezy. Będzie także pięknie ozdabiał zapakowane prezenty lub korespondencję osobistą. Może wspaniale sprawdzić się w ozdobieniu różnych produktów: butelek wina, opakowań herbaty lub kawy oraz kosmetyków.

Pieczęć i trzonek

Jest to wysokiej jakości pieczęć lakowa wykonana z litego mosiądzu. Standardowym rozmiarem pieczęci jest średnica 25 mm lub 30 mm. W ofercie mamy stemple od 2 do 4 cm, więc jeśli potrzebujesz innego rozmiaru, napisz do nas maila kontakt@stemplownia.pl.

Trzonek stempla w wersji podstawowej jest wykonany z drewna. Możesz go wymienić na inny trzonek dostępny w naszym sklepie.

Pieczęć idealna na prezent

Pieczęć lakowa z monogramem będzie idealnym prezentem. Pieczęć otrzymasz zapakowaną w eleganckie białe pudełko. W pudełku znajdziesz również lak w losowo wybranym przez nas kolorze, a także instrukcję wykonania odbicia lakowego.

Lak do pieczęci

Lak, który oferujemy, jest nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnych wosków. Dzięki połączeniu wosku i żywicy lak jest elastyczny. Zapobiega to łamaniu i pękaniu gotowych odbić lakowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ponad 75 kolorów laków.

Proces zamawiania

Zamówienie stempla jest niezwykle proste. Na początku wybierz swój ulubiony wzór. Gdy wybierzesz, wpisz dwie litery, jakie powinny się znaleźć na stemplu. Jeśli chcesz, aby pomiędzy literami był znak & wpisz nam taką wiadomość w uwagach do zamówienia. W odpowiedzi prześlemy Ci projekt z Twoimi literami i wizualizację stempla do akceptacji. Po zaakceptowaniu projektu czas realizacji stempla wynosi 7 dni roboczych.

Jeżeli posiadasz swój wzór monogramu zamów stempel z indywidualnym projektem.

Stempel z monogramem na odbiciu lakowym:

Aby wykonać odbicie lakowe, należy:

  • roztopić lak na specjalnej łyżeczce nad świecą.
  • wylej roztopiony lak w docelowe miejsce i delikatnie dociśnij pieczęć.
  • odczekaj 3-10 sekund (w zależności od stopnia nagrzania mosiężnej głowy stempla).
  • następnie ostrożnie podnieś stempel.

Odbicia lakowe

Jeżeli nie chcesz samodzielnie wykonywać odbić lakowych? Możemy zrobić je za Ciebie. Wykonane przez nas odbicia lakowe otrzymasz podklejone kółeczkami lepiącymi, dzięki temu będą gotowe do przylepienia w dowolne miejsce. 

UWAGA: Ponieważ ten produkt wykonywany przez nas na indywidualne zamówienie, nie ma możliwości jego zwrotu. Więcej na ten temat przeczytasz w regulaminie naszego sklepu.

 

Tak może wyglądać Twoja pieczęć z monogramem

Pieczęć-lakowa-monogram-DP-proste-obamowanie
Pieczęć-lakowa-monogram-MM-projekt-laur-1
Pieczęć-lakowa-monogram
Pieczęć-lakowa-monogram-DM-projekt-piórka

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Dla klienta

Moje konto

Regulamin

Polityka prywatności

Koszty wysyłki

Faq

Kontakt

Blog

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.