Stemple lakowe

Stemple lakowe podkreślają elegancję Twojej papeterii. Naszą misją jest połączenie nowoczesności wzorów stempli z tradycyjną metodą pieczętowania lakiem.

Spersonalizowany wzór jest wygrawerowany w najwyższej jakości litym mosiądzu. Mosiężna głowa stempla to z pewnością najważniejszy element stempla. To od niego zależy jakość wykonywanych odbić lakowych.

Dopełnieniem jest trzonek, który możesz dowolnie wymieniać. W wersji podstawowej jest to trzonek drewniany. Natomiast w naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór trzonków. Z pewnością znajdziesz idealnie dostosowany do Twoich preferencji i potrzeb.

Grawerujemy laserowo, jest to metoda, która charakteryzuje się wyjątkową dokładnością grawerunku. W naszej ofercie znajdziesz także najwyższej jakości lak. Jest to nowoczesny lak, który nie pęka ani się nie kruszy. Charakteryzuje się dużą elastycznością. Dodatkowo chcemy podkreślić, iż posiadamy największą kolekcję kolorów laków dostępną na polskim rynku.

W dziale dodatków do stempli znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania odbić lakowych. Znajdziesz tam na przykład łyżeczki do roztapiania laku oraz  maty silikonowe do wykonywania odbić.

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.