Pieczęć lakowa

Pieczęć lakowa

Pieczęć lakowa jest przeznaczona do odbijania wzorów w laku. Głowa stempla wykonana jest z mosiądzu, co gwarantuje idealne wykonanie odbicia lakowego. Spersonalizowany wzór jest wygrawerowany laserowo w najwyższej jakości litym mosiądzu. Mosiężna głowa stempla to z pewnością najważniejszy element stempla. To od niego zależy jakość wykonywanych odbić lakowych. Połączenie tak wykonanego stempla z nowoczesnym elastycznym lakiem gwarantuje komfort pracy i niweluje możliwość zastygania laku w szczelinach stempla. Dopełnieniem jest trzonek, który możesz dowolnie wymieniać. W wersji podstawowej jest to trzonek drewniany. Natomiast w naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór trzonków. Z pewnością znajdziesz idealnie dostosowany do Twoich preferencji i potrzeb.

Pieczęć lakowa będzie doskonała dla:

Stempel do laku idealnie sprawdza się w ozdabianiu zaproszeń ślubnych. Pieczęć z inicjałami jest jednym z najmodniejszych spersonalizowanych dodatków do zaproszeń ślubnych. Gotowe odbicia lakowe bez konieczności zamawiania stempla znajdziesz w zakładce odbicia lakowe

Stemple lakowe podkreślają elegancję Twojej papeterii. Będą idealnym dodatkiem do kaligrafii. Podkreślą kunszt ręcznego pisma i wyjątkowość dzieła.

Pieczęć do laku często są także wykorzystywane jako dodatek do firmowej papeterii lub jako ozdoba produktów.

 Co wyróżnia nasze stemple:

Twój stempel do lakowania otrzymasz zapakowany w eleganckie pudełko, w którym znajdziesz także 1 sztukę laku. Dodajemy ją od nas w prezencie, aby przygoda z wykonywaniem odbić lakowych, była jeszcze wspanialsza. Aby te początki jeszcze bardziej umilić, w pudełku znajdziesz także instrukcję wykonania odbicia lakowego oraz wykonane przez nas odbicie lakowe Twojego stempla.

Grawerujemy laserowo, jest to metoda, która charakteryzuje się wyjątkową dokładnością grawerunku. W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesny lak, który charakteryzuje się dużą elastycznością. Jest to lak, który nie pęka ani nie kruszy się.  Dodatkowo chcemy podkreślić, iż posiadamy największą kolekcję kolorów laków dostępną na polskim rynku.

W dziale dodatków do stempli znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania odbić lakowych. Znajdziesz tam na przykład łyżeczki do roztapiania laku oraz  maty silikonowe do wykonywania odbić.

Jak wykonać odbicie lakowe?

Instrukcję wykonania odbicia lakowego znajdziesz w pudełeczku ze swoim stemplem. Wykonanie odbicia jest niezwykle proste. Potrzebne są do niego jedynie: świeczka, łyżeczka do laku, lak do pieczęci no i oczywiście pieczęć do lakowania. Lak musisz podgrzać na łyżeczce i wylać w docelowe miejsce, na przykład na kopertę. Następnie delikatnie przyciśnij pieczęć do laku i odczekaj około 15 sekund, do momentu zastygnięcia laku. Na koniec podnieś pieczęć i podziwiaj swoje odbicie lakowe.

Jeśli szukasz mosiężnego stempla do nietypowego zastosowania, poszukaj go w pozostałych stemplach. Stempel mosiężny ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się do odbijania w lodzie lub czekoladzie.

Pieczęć-do-laku-z-inicjałami
Pieczęć-lakowa-w-drewnianym-pudełku
Stempel lakowy z inicjałami ślubnymi

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Dla klienta

Moje konto

Regulamin

Polityka prywatności

Koszty wysyłki

Faq

Kontakt

Blog

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.