Odbicia lakowe

Odbicia lakowe

Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w łatwy sposób ozdobić swoją papeterię, zaproszenia ślubne, butelki, opakowania produktów. Każde odbicie jest podklejone kółeczkami dwustronnie lepiącym. Dzięki temu, w łatwy i wygodny sposób przykleisz je w dowolne miejsce. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, a przez to w pełni dopasować do Twoich potrzeb.

Idealny dodatek do zaproszeń ślubnych.

Odbicia lakowe są w ostatnich czasach najbardziej modnym trendem zdobień zaproszeń ślubnych. Możecie wybierać spośród wielu wzorów, które w pełni skomponują się ze stylem zaproszeń ślubnych i wesela. W naszej ofercie znajdziecie wzory kwiatowe, botaniczne, nowoczesne i klasyczne. W sklepie znajdziecie także spersonalizowane laki na koperty. Dzięki lakom z inicjałami koperty mogą nabrać indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Pieczęć lakowa na kopercie sprawi, że goście na długo zapamiętają Wasze zaproszenia ślubne. Papeteria ślubna udekorowana odbiciami lakowymi będzie stanowiła piękny i elegancki dodatek.

 

Odbicia lakowe z logo.

Prowadzisz firmę i chcesz, aby Twoi klienci na długo zapamiętali Twoje produkty? Gotowe kółeczka lakowe z logo sprawią, że Twoje produkty nabiorą ekskluzywnego i wyjątkowego wyglądu. Spersonalizowane laki z logo mogą być wykorzystane jako ozdoba opakowań produktów, na koperty np. z voucherami, a także na papeterię firmową. Firmy szkoleniowe mogą wykorzystać je na dyplomach i certyfikatach.

 

Ręczne wykonanie.

Odbicia lakowe wykonujemy ręcznie, poprzez roztapianie laku na łyżeczce. Jest to proces bardzo czasochłonny.  Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych produktów, dlatego każde wykonywane przez nas odbicie jest czytelne i kształtne. Wzory naszych pieczęci są niepowtarzalne i oryginalne. Grafiki na stemple lakowe są wykonywane przez nas. Nie sprzedajemy stempli z grafikami dostępnymi w dziale odbić lakowych. Do ich wykonywania używamy laku najwyższej jakości. Jest to lak elastyczny niełamiący się i niekruszący. Tylko u nas możesz wybierać spośród ponad 75 kolorów laków
Ponieważ pieczęci lakowe wykonywane są przez nas na zamówienie, przez co nie ma możliwości zwrotu zamówionych odbić. Czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych.

 

Każde odbicie lakowe jest podklejone kółeczkiem dwustronnie lepiącym. Otrzymujesz gotowy produkt, który możesz przykleić w dowolne miejsce.

Odbicie lakowe góra
Odbicie lakowe dół

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.