Kolekcje odbić lakowych

kolekcje odbić lakowych z monogramem

Odbicia lakowe to niezwykle modny dodatek wszelakiej papeterii.

Choć pieczęci lakowe są znane od stuleci teraz przeżywają prawdziwy renesans. Łączą w sobie tradycję pieczętowania ważnych dokumentów i listów z nowoczesnym designem.

Odbicia lakowe wykonujemy ręcznie tradycyjną metodą roztapiania laku na łyżeczce. Jest to proces czasochłonny, ale taka metoda gwarantuje nam, to że każde odbicie będzie czytelne i kształtne. Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych produktów, dlatego wzory naszych pieczęci są niepowtarzalne i oryginalne. Każde odbicie lakowe powstało z odbicia najwyższej jakości mosiężnego stempla. Stemple te i grafiki na nich są wykonywane przez nas. Ponieważ stemple są grawerowane laserowo na odpowiednią głębokość, wzory są czytelne. Do wykonywania odbić lakowych używamy laku najwyższej jakości. Jest to lak elastyczny nie łamiący się i nie kruszący. Tylko u nas możesz wybierać spośród ponad 75 kolorów laków.

Każde odbicie lakowe podklejamy kółeczkiem dwustronnie lepiącym. Kółeczka które używamy do podklejania naszych odbić, są przez nas tak dobrane aby idealnie łączyły ze sobą lak i papier.

kolekcje odbić lakowych z monogramem – zapraszamy serdecznie do obejrzenia.

Tu możesz sprawdzić listę monogramów, których odbicia możesz zamówić w mniejszej ilości 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

Maile na adres:
kontakt@stemplownia.pl

możesz przysyłać o każdej porze

Czas realizacji zamówień, przeważnie  nie przekracza 5 dni roboczych.

Dla klienta

Moje konto

Regulamin

Polityka prywatności

Koszty wysyłki

Faq

Kontakt

Blog

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie, a także by nie ominęła Cię żadna promocja ani prezent zapisz się na nasz newsletter. Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.