Odbicia lakowe Premium

Odbicia lakowe Premium

Odbicia lakowe z kwiatami

Odbicia lakowe na zaproszeniach ślubnych to obecnie jeden z najmodniejszych trendów w papeterii ślubnej. U nas prócz odbić lakowych z modnymi wzorami i monogramami możesz także zamówić odbicia lakowe z prawdziwymi suszonymi kwiatami. Choć pieczęci lakowe są znane od stuleci, teraz przeżywają prawdziwy renesans. Łączą w sobie tradycję pieczętowania ważnych dokumentów i listów z nowoczesnym designem. Laki, które proponujemy, są nowoczesną wersją tradycyjnych pieczęci lakowych zdobiących i zabezpieczających pisma przed stuleciami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kolekcje odbić lakowych z cekinami 

Odbicia lakowe z dodatkami typu brokat lub cekiny nabierają zupełnie innego nowoczesnego charakteru.  Wybierają spośród różnych wielkości i kolorów

Wyświetlanie jednego wyniku

Kolekcje odbić lakowych ze zdjęciem

Odbicia lakowe ze zdjęciem? Tak to możliwe! Spersonalizuj swoje odbicia lakowe w maksymalny sposób. 

Odbicia lakowe na ślub – prześlij nam Wasze wspólne zdjęcie. Tak spersonalizowane zaproszenia ślubne z pewnością zachwycą gości weselnych!

Odbicia lakowe ze zdjęciem dziecka – będą idealne na różne okazje. Możesz je użyć do ozdabiania zaproszeń na chrzest, komunię świętą czy urodziny. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Inne kreatywne odbicia lakowe

Zobacz inne opcje kreatywnych odbić lakowych

Wyświetlanie jednego wyniku

Na czym polega nowoczesność laków?

Po pierwsze, ręcznie zbierane przez nas kwiaty. Wśród proponowanych kwiatów są zarówno róże oraz hortensje oraz kwiaty polne.  Odbicia lakowe idealnie nadają się na zaproszenia ślubne. 

Po drugie, odbicia lakowe wykonywane są przez nas na wysokiej jakości laku elastycznym. Lak ten nie łamie się ani nie kruszy, co zapewnia estetyczny wygląd zaproszeń.

Po trzecie, masz ogromny wybór kolorystyczny. Możesz wybierać spośród  75 kolorów laków. Jeżeli jesteś wielbicielem elegancji, koniecznie obejrzyj laki matowe, natomiast jeśli uwielbiasz tradycję to z pewnością, przypadną Ci do gustu laki podstawowe. Natomiast jeżeli chcesz, aby odbicie lakowe z daleka przyciągało wzrok, to wybierz któryś z odcieni metalicznych lub perłowych. Dla osób, które lubią się wyróżniać mamy kolory brokatowe.

Ręczne wykonywane odbicia lakowe.

Odbicia lakowe wykonujemy ręcznie. Jest to proces niezwykle czasochłonny.  Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych produktów, dlatego każde wykonywane przez nas odbicie jest czytelne i kształtne. Dzięki temu Wasze zaproszenia ślubne nabiorą niezwykle eleganckiego i pięknego wyglądu. Każde odbicie lakowe podklejamy kółeczkiem dwustronnie lepiącym. Kółeczka, które używamy do podklejania naszych odbić, są przez nas tak dobrane aby idealnie łączyły ze sobą lak i papier.

Ponieważ pieczęci lakowe wykonywane są przez nas na zamówienie, przez co nie ma możliwości zwrotu zamówionych odbić. Czas realizacji wynosi około 5 dni roboczych.

 

Możesz także zakupić spersonalizowane odbicia lakowe z monogramem oraz odbicia lakowe ze wzorami z naszej kolekcji 

 

 

Uwaga: nie ma możliwości zakupienia pieczęci lakowej z jednym z poniższych wzorów.

Kategoria-odbicia-lakowe-z-kwiatami
Hortensja-robienie-odbić-lakowych
odbicia-lakowe-z-kwiatami-fioletowe

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.