Tusz do pieczątek

Tusz do pieczątek

PODUSZKI Z TUSZEM:

Poduszki nasączone tuszami podstawowymi (wodnymi) w pięknych kolorach. Do wyboru masz:

Tusze wodne

Tusz wodny, czyli standardowy przeznaczony jest do stempli graficznych, które możesz zakupić u nas w sklepie. Jest to najpopularniejszy rodzaj tuszu. Taki tusz jest idealny w przypadku standardowego zastosowania pieczątki. Wybierz ten rodzaj tuszu, jeżeli zamierzasz stemplować na zwykłych papierach matowych, zwykłych kartonach i tekturach. Takie tusze starczają na bardzo długo i nie trzeba ich specjalnie zabezpieczać przed wyschnięciem.

Tusze do pieczątek kreatywnych

Nowe tusze make1 są dostępne w 13 fantastycznych elektryzujących kolorach. Jest to rodzaj tuszu wodnego przeznaczonego do zwykłych papierów matowych lub kartonów. Nadaje się do stempli nie większych niż 90×50mm.

 

Tusze o specjalnym przeznaczeniu

W tym dziale znajdziesz różne rodzaje tuszu do zadań specjalnych.

Tusze szybkoschnące przeznaczone są do wszelkich powierzchni o zmniejszonej wchłanialności. Tusze te przeznaczone do odbijania między innymi na torebkach foliowych, papierze kredowym i powierzchni gładkich. Tusz ten jest wodoodporny, więc nadaje się przykładowo do znakowania kartonów, które mogą mieć kontakt z wodą.

Tusze dla dzieci, które przeznaczone są do papierów i kartonów o matowej nieśliskiej powierzchni. Dzięki swoim właściwością jest łatwy do usuwania z tkanin. Nie ma toksycznych składników.

Tusze do drewna świeżego i lakierowanego

Tusze do tkanin jest przeznaczony do stemplowania na naturalnych tkaninach. Doskonale sprawdzi się do oznaczania bawełny, jedwabiu, lnu lub wełny oraz sztucznego jedwabiu.

Tusze do opakowań na żywność jest to szybko schnący tusz do znakowania opakowań produktów spożywczych takich jak: torby plastikowe, opakowania jogurtów, pokrywki, szklane butelki, kartony na mleko.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Prócz tych wszystkich tuszy wymienionych wyżej, są także tusze przeznaczone do: sera, mięsa, jaj, blach, styropianu, folii, plastiku. Jeżeli nie znalazłeś tuszu, którego szukasz, napisz do nas mail kontakt@stemplownia.pl.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.