Pieczątki graficzne

Pieczątki graficzne

Pieczątki graficzne są drewnianymi stemplami do tuszu w stylu retro.

Stemple graficzne doskonale sprawdzą się w wielu dziedzinach.

Dzięki stemplom do tuszu możesz:

  • Oznaczać swoje książki-pieczątki do książek znajdziesz w dziale ex libris.
  • Promować swoje produkty dzięki pieczątkom firmowym.
  • Oznaczać zaproszenia, winietki, koperty ślubne dzięki przepięknym projektom stempli ślubnych.
  • Podpisywać zeszyty, książki szkolne i ubrania swoich dzieci.
  • Tworzyć metki i oznaczać swoje ręcznie wytworzone produkty.
  • Ozdabiać prezenty: urodzinowe, bożonarodzeniowe, wielkanocne.
  • Stemplować swoje listy, w dziale z pieczątkami adresowymi.
  • a tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Na stemplu możesz umieścić dowolny wzór, który prześlesz nam podczas składania zamówienia.

 

 

Jak zamówić stempel?

Jeżeli zastanawiasz się jak zamówić swój personalizowany stempel, to zapewniam Cię, że nie ma nic prostszego.

Na początku musisz wybrać odpowiedni dział ze stemplami. W zależności od przeznaczenia w każdym dziale znajdziesz inne projekty gotowe do personalizowania stempla. Jeżeli posiadasz swój wzór w odpowiednim pliku graficznym lub masz pomysł na wzór, ale nie masz narzędzi, aby go zrealizować, to przejdź do działu z indywidualnym projektem pieczątki. Tam możesz wgrać swój projekt w pliku rastrowym lub wektorowym, lub zamówić projekt stempla.

 

Jeżeli szukasz stempla z gotowym projektem, to przejdź do odpowiedniego działu. Wpisz w odpowiednich polach dane do personalizacji pieczątki, a my zwrotnie prześlemy Ci projekt i wizualizację do akceptacji.

 

Jak zostanie zapakowany mój stempel?

Swój stempel dostaniesz zapakowany w bawełniany woreczek. Co więcej, aby zabezpieczyć Twoje zamówienie podczas transportu, całość zostanie zapakowana w pudełko ze sztywnego kartonu.

 

Jak wybrać rozmiar stempla?

Rozmiar stempla od rodzaju grafiki. Im bardziej szczegółowa grafika tym stempel powinien mieć większy rozmiar. Aby odbicie pieczątki było czytelne, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad. Więcej na ten temat przeczytasz w instrukcji przygotowania pieczątek. 

O ostatecznym rozmiarze stempla decyduje wielkość dostępnych drewnianych gryfów do pieczątek. A te mogą być od 1,5 cm do nawet ponad 20 centymetrów.

 

Co wpływa na cenę naszych stempli?

Jak zapewne wiesz na ostateczny koszt, w głównej mierze wpływa to, jak wysoka jakość jest produktów, które zostały użyte do stworzenia stempla. My ogromną uwagę przywiązujemy do tego, aby nasze stemple pod każdym względem były najwyższej jakości.

Zacznijmy od drewnianych gryfów. Gryfy są to rączki, za które trzymasz stempel. Po pierwsze muszą być ergonomiczne, aby stempel wygodnie się trzymało. Po drugie stawiamy na ekologię. Nasze stemple mają gryfy, które są produkowane w Polsce z drewna bukowego pochodzącego z Państwowych Gospodarstw Leśnych. Dodatkowo są one pokryte bezpiecznym, bezbarwnym lakierem. Lakier ten posiada atest, pozwalający jego użycie przy produkcji zabawek.

Guma, w której grawerujemy wzór, jest także ekologiczna. Jest to guma bezzapachowa, przeznaczona do stempli artystycznych. Gwarantuje to najlepsze odbicie stempla. Jeżeli jest taka potrzeba, dodatkowo używamy specjalnego podkładu, który sprawia, że odbicie pieczątki równomiernie odbija się na powierzchni.

Równie ważna jest metodą, jaką wytwarza się stemple. Nasze stemple są grawerowane laserowo. Taka technika grawerowania pozwala na uzyskanie najbardziej szczegółowego odbicia pieczątki. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na głębokość grawerowania. Nieraz, aby oszczędzić czas pracy, maszyny stemple grawerowane są szybko i płytko. Szybkie grawerowanie gumy sprawia, że wzór nie jest tak szczegółowy, jak mógłby być, przy wolniejszej pracy maszyny. U nas guma grawerowana jest wolniej i głębiej, aby uzyskać najlepsze odbicie stempla i zniwelować ryzyko odbijania się tła stempla.

 

Jak dbać o swój stempel?

Warto zadbać o stempel, po to, aby służył Ci bardzo długo. Staraj się po każdym użyciu umyć stempel pod bieżącą wodą. Możesz użyć też kilku kropli płynu do mycia naczyń lub mydła w płynie. Bo umyciu stempla pamiętaj, aby go dokładnie osuszyć. Wyczyszczony stempel włóż do bawełnianego woreczka, który otrzymasz wraz ze swoją pieczątką graficzną.

Informacje

Stemplowania jest sklepem internetowym.

mail: kontakt@stemplownia.pl
tel: 696092116

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -16

 

Dla klienta

Jak Przygotować projekt

Faq

Koszty wysyłki

Moje konto

Polityka prywatności

Regulamin

Nasze realizacje

Newsletter

Abyśmy pozostali ze sobą w stałym kontakcie,
a także by nie ominęła Cię żadna promocja
ani prezent zapisz się na nasz newsletter.
Obiecujemy, że nie zapchamy Twojej
skrzynki ogromem niepotrzebnych informacji.