Pieczęć lakowa wykonana jest z mosiądzu. Odkręcany trzonek jest drewniany. Możesz wymienić podstawowy trzonek na inny za dodatkową dopłatą. Grawerujemy laserowo. Ta metoda charakteryzuje się wyjątkową dokładnością grawerunku.

W dziale informacje znajdziesz podstawowe pliki z rozmiarami pieczęci oraz dokładne informacje dotyczące prawidłowego stworzenia projektu pieczęci lakowej.

Pieczęć lakowa z indywidualnym projektem

Pieczęć lakowa z indywidualnym projektem

Stwórz swój wyjątkowy stempel lakowy. Prześlij nam swój projekt lub zleć nam jego wykonanie. Przed wykonaniem stempla otrzymasz od nas wizualizację do akceptacji.

Monogram

Monogram

Wybierz spośród wielu obramowań i krojów pisma, aby stworzyć własną pieczęć z monogramem. Gdy wybierzesz wzór wpisz swoje inicjały, a my zaproponujemy układ i prześlemy Ci wizualizację do akceptacji.

Lak do pieczęci

Lak do pieczęci

Wybieraj z ponad 75 kolorów laków. Lak który oferujemy jest najwyższej jakości. Nie pęka ani nie kruszy się. W naszej ofercie jest lak do roztapiania na łyżeczkach, lak do pistoletu oraz lak w buteleczkach.

Dodatki do pieczęci lakowych

Dodatki do pieczęci lakowych

Wybieraj spośród wielu dodatków potrzebnych do wykonania perfekcyjnych odbić lakowych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: łyżeczki do laku, stickersy, folie do zdobień i inne.