Konkurs – wygraj stempel do laku

Wrzesień 28, 2017|Konkurs, Stemple lakowe

Witajcie,

Mamy dla Was coś wyjątkowego 😉 Aby umilić Wam jesienną aurę przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania jest stempel lakowy z motywem róży. Do stempla dodajemy jeden złoty lak gratis, a wszystko pakujemy w nasze firmowe pudełeczko.

 

Konkurs - wygraj stempel do laku

Konkurs – wygraj stempel do laku

 

Konkurs organizowany jest na naszym profilu facebookowym i skierowany jest dla naszych fanów, czyli osób które polubiły nas na Facebooku. 

Co trzeba zrobić aby mieć szansę na wygraną?

Pod postem konkursowym na profilu facebookowym, należy w komentarzu zamieścić: zdjęcie odręcznie narysowanego projektu stempla lub zdjęcie projektu wykonanego w programie graficznym lub opisać w dokładny sposób jak wygląda Twoim zdaniem idealny stempel lakowy.

Nie masz pomysłu na projekt stempla lakowego? Może to być ozdobny monogram, albo ulubiony kwiat. A może masz jakąś ulubioną postać? Pamiętaj tylko o ograniczeniach w wykonywaniu projektów stempli 😉

Prosimy także o przestrzeganie praw autorskich i nie kopiowanie cudzych dzieł. Zależy nam na oryginalnych projektach, które będą prezentowały indywidualne i niepowtarzalne grafiki. Mamy nadzieję znaleźć perełkę którą z dumą będziemy mogli prezentować w naszym sklepie i na naszych profilach.

Poprzez ten konkurs chcielibyśmy aby każdy kto obserwuje i nas lubi miał szansę stać się cząstką Stemplowni. Potraktujcie to jak wspaniałą zabawę a nagroda będzie na wyciągnięcie ręki!

A co jeżeli nam się spodoba więcej niż jeden projekt? Kolejna osoba, której projekt chcielibyśmy zamieścić w naszym sklepie otrzyma od nas aż 50% zniżki na stempel z projektem który wykonała!

To jak? Podoba Wam się taki konkurs?

Pamiętajcie aby obserwować nasz profil na Facebooku bo to na pewno nie jest ostatni taki konkurs 🙂

Konkurs - wygraj stempel do laku

Konkurs – wygraj stempel do laku

Jeżeli chcesz przygotować projekt zapoznaj się z instrukcją przygotowania projektu stempla lakowego. KLIKNIJ TU

Konkurs trwa do 08.10.2017 do końca dnia. Wygrywa osoba, która naszym zdaniem przedstawi najpiękniejszy projekt.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu

Już nie możemy doczekać się Waszych projektów!

Udostępnij znajomym:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*